KADRA DDP

"PRZYSTAŃ"

Prezes fundacji, fizjoterapeuta z ukończonym kursem masażu, socjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, ukończona Szkoła Muzyczna, doradca biznesowy, ekonomista, bankowiec. Przeszkolony w zakresie realizacji projektu, przygotowujący projekt, zorientowany w działaniach, posiadający kwalifikacje informatyczne. Merytoryczny konsultant/koordynator wielu projektów unijnych. Animator sportu i rekreacji, animator czasu wolnego, kierownik wypoczynku, organizator koncertów, wyjazdów, kolonii. W ramach dotychczasowej działalności koordynowała ok. 70 projektów społecznych.
IMG_3670
Joanna Fabisiak
KIEROWNIK PLACÓWKI
Posiadam 4 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w instytucjach pomocy społecznej, a także 7 letnie w zakresie rozwoju usług społecznych kierowanych do osób niesamodzielnych. W swej dotychczasowej karierze zawodowej współpracowałem z wieloma jednostkami samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego jak i organizacjami pozarządowymi, brała również aktywny udział w konferencjach i szkoleniach ukierunkowanych na wsparcie osób w różnego typu kryzysach psychicznych. Posiadam również doświadczenie na arenie międzynarodowej.
unnamed
Łukasz Wodowski
KIEROWNIK MERYTORYCZNY PLACÓWKI
Z wykształcenia jestem logopedą, nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie jestem w trakcie studiów neurologopedycznych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku „Neurologopedia kliniczna z wczesną interwencją logopedyczną”. Swoje kwalifikacje stale podnoszę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Kocham być logopedą, bo zawód ten pozwala mi zmieniać świat pacjentów na choć trochę lepszy i łatwiejszy.
Milena Kowalska
LOGOPEDA
Już w latach szkolnych nie była mi obojętna krzywda starszych osób. Jako wolontariusz organizowałam „chwile radości” - starszym ludziom. Dlatego starałam się wykorzystać swoje serce w dalszym życiu. Zdobywałam ku temu kwalifikacje. Każdy dzień przynosi mi nowe wyzwania, sprawia mi to wiele radości, dzięki temu w pracy mogę poczuć się spełniona. Obecnie pracuje jako terapeuta zajęciowy i opiekun medyczny w DDP "Przystań".
Honorata Duchewicz
Terapeuta zajęciowy
Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 1985-1987 odbywał aplikację sędziowską w Okręgu Sądu Wojewódzkiego w Płocku. W latach 1987-1994 był sędzią Sądu Rejonowego w Płocku, a następnie sędzią Sądu Wojewódzkiego w Płocku. Pełnił funkcję prezesa Sądu Rejonowego w Płocku. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania dla sektora naftowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pełnił funkcję Członka Zarządu - Dyrektora do Spraw Personalnych POLKOMTEL SA w Warszawie. Obecnie jest członkiem International Bar Association oraz wpisany jest na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie
Robert Grzegorczyk
Mecenas
Jestem lekarzem psychiatrą, na codzień pracuje jako starszy asysytent w oddziale ogólnopsychiatrycznym w szpitalu w Gostyninie oraz w ZOLu dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Kraszewie Czubakach . Diagnozuje i lecze wszystkie zaburzenia psychiczne dorosłych, specjalizuje się głównie w zaburzeniach lękowych, depresyjnych, psychozach oraz zespołach otępiennych. W pracy jestem zaangażowana i skupiam się na indywidualnym podejściu do pacjenta. Posiadam umowę z NFZ na wypisywanie recept na leki refundowane. Prywatnie jestem szcześliwą żoną i mamą.
Karolina Jankowska
PSYCHIATRA
Pasjonat samochodów oraz jazdy autem. Minimalista, intelektualista, multipotencialista. Sportowiec, biegacz. Pasjonuję się nauką języków obcych. W wolnych chwilach przyjemność sprawia mi czytanie książek z gatunku popularnonaukowych.
130706584_428673044994937_6065605594751773753_n
Krystian Fabisiak
OSOBA DS. TECHNICZNO-TRANSPORTOWYCH ZASTĘPCA KIEROWNIKA PLACÓWKI
Swoją rodzinę i przyjaciół stawiam zawsze na pierwszym miejscu. Jestem osobą lojalną , wyrozumiała i empatyczną. Cenie sobie szczerość, uczciwość oraz niezależność. Pomoc jaką codziennie niosę w DDP "Przystań" przynosi mi spełnienie i spokój ducha.
IMG_3656_Moment1
Renata Kaczorowska
opiekun osób niesamodzielnych
Usługi prawne dla Fundacji Mocni Mocą Nadziei świadczy Kancelaria Doradztwa Prawnego (SKDP Sp. z o. o.)
obraz_2020-12-10_183638
Patryk Jaworski
Prawnik
Pełni funkcję inspektora ochrony danych osobowych, świadczy również usługi z zakresu BHP
Grzegorz Wąsiewski
Obsługa IODO i BHP
Interesuje się projektowaniem stron internetowych, tworzeniem projektów graficznych a także programowaniem, swoją wiedzę rozwijam na studiach informatycznych. Fotografia stanowi nieodłączną część mnie, prace, które zamieszczam cieszą się wielkim powodzeniem jak i również blog, który prowadzę. Wytchnienie od dnia codziennego przynosi mi aktywność fizyczna w formie biegania, spokój przynosi mi również dobra literatura a podróże, które uwielbiam powalają mi złapać głęboki oddech. Z pasji do zdrowego stylu życia ukończyłam kurs Instruktora dietetyki i suplementacji. Jestem animatorem sportu i rekreacji. Posiadam kwalifikacje opiekuna medycznego osób niesamodzielnych. Doświadczenie w zakresie księgowości zdobyłam pracując przez 3 lata w Fundacji MMN oraz w firmie transportowej.
_DSC1051-01 (1)
Daria Fabisiak
Osoba DS. PROMOCJI PLACÓWKI
OSOBA DS KADR I PŁAC
OPIEKUN MEDYCZNY
Działania wspomagające rodzinę osoby starszej, niesamodzielnej, które prowadzę mają wymiar indywidualny i polegają na współpracy z rodziną w zakresie rozwiązywania problemów podopiecznych, wskazywaniu rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonowania podopiecznego, np. wskazywaniu instytucji zajmujących się problematyką będącą źródłem trudności, udzielaniu wsparcia w zachowaniu więzi rodzinnych i nawiązywaniu kontaktów z współuczestnikami, przeprowadzaniu rozmów wspierających, udzielaniu wskazówek i informacji pomagających opiekunom rodzinnym w opiece nad bliskim. Wskazuję również uczestnikom i ich rodzinom możliwości spędzania czasu wolnego poza placówką, w tym motywuję ich do podjęcia aktywności i uczestnictwa w zajęciach oraz imprezach organizowanych poza placówką.
Joanna Szałecka
Opiekun osób niesamodzielnych-
wsparcie dla rodzin i opiekunów osób chorych
Jestem osobą cierpliwą i empatyczną. Cenię sobie szczerość i uczciwość, a dobro o drugiego człowieka nigdy nie było mi obojętne. Zdobyte doświadczenie podczas pracy z osobami starszymi dało mi wiele satysfakcji dzięki ich mądrości życiowej. To właśnie seniorzy oprócz swojej wiedzy ofiarują nam cenny przekaz tradycji i kultury, a kiedy widzimy uśmiech na ich twarzy to czujemy się spełnieni
mama foto (2)
Agnieszka Krzemińska
Terapeuta
Już od najmłodszych lat byłam wrażliwa na samotność ludzi starszych. Jestem osobą dostępną, cierpliwą, pełną empatii z dużym poczuciem humoru. Potrafię budować dobre relacje z podopiecznymi. Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracując z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
bty
Jolanta Kalińska
Opiekun osób starszych